Hakkımızda

Diyabetix’ten merhabalar..!

''Her sorunun mutlaka bir çözümü vardır'' mottosuyla harekete geçtik...!

Araştırdık..!

Gözlemledik..!

Ölçtük, tarttık..!

Diyabetix markası, Glikojen Depo hastası olarak doğan Mert Poyraz Cen'in diğer tüm çocuklar gibi tatlı ve dondurma yiyebilmesi için,  Babası Arif Cen tarafından kurulmuş bir markadır. Arif CEN tarafından kurulmuş olan firmanın bayrağını genç dinamik kadrolar devralmıştır. Daha çok çocuğa ulaşabilmek için hedefini  yeniden güncellemiştir.  Diyabetix ürünleri içinde kimyasal hiçbir madde bulundurmaz ve şeker hastalarına hitap eder. Diyet yapanlar, spor yapanlar ve sağlıklı beslenmek isteyenler için tamamen bitkisel hammadde ve şeker tadını vermesi için stevia bitkisini kullanır. 

Diyabetix" alışılmışın dışında bir konsepti sizlerle buluşturuyor.  Ülkemizin yöresel tatlarının bulunduğu ve daha sağlıklı bir yaşam için - diyabetik, çölyak ,Pku (Fenilketonüri )ve vejetaryen - ürünlerini bir konseptte birleştirmiştir. Her geçen gün yeni ürnlerimiz satışa çıkacaktır. 

En önemli ilkemiz öncelikle müşteri memnuniyetidir.  Bu sebeple her bir tat ayrı ayrı değerlendirilmektedir.  Her bir ürün seçimi titizlikle yapılmıştır.  Yöresel tatlılar büyük bir özenle hazırlanmaktadır.

İlk olarak kendi çevremizdeki diyabet hastalarının çektikleri beslenme sıkıntılarına odaklandık. Onların tüketmesi gereken ürünler; piyasada zor bulunan, satış ağına ulaşmak neredeyse imkansız, ürün yelpazesi sınırlı ve bulunması pek mümkün olmayan, şeker içermeyen, glutensiz, özel üretim gıdalardı...!

Tam 2 yıldır, uzman ekiplerle beraber, temelinde ciddi çalışmalar yapıldı. Toplumun kanayan yarası, dünyada global bir sorun haline dönüşen diyabet hastalarının, çölyak hastalarının, üç beyazdan uzak kalmayı hedefleyen insanların, veganlığı benimsemiş kişilerin, diyet yapanların beslenme sıkıntılarına çözüm olacak, piyasada satılan günlük normal gıdalarla arasında hiçbir tat farkı olmayan baklavasından, özel üretim diyet yiyecekler ve vegan dondurmasına kadar üretip, piyasaya sunuyoruz..!

 

Biz bu ürünleri uzman ustalar, doktorlar, işin ehli profesörlerle titiz bir çalışma sağlayarak, gereken tüm yasal izinlerle Türkiye'nin 81 ilinden kolaylıkla sipariş verilebilecek şekilde üretim ve dağıtım ağını kurduk..! Ürün yelpazesi ve gamı gün geçtikçe artacak olan firmamız sadece www.diyabetix.com üzerinden satış yapmaktadır.

 

Sağlıklı beslenmeyi yaşam felsefesi haline getiren, getirmek isteyen, bunların ziyadesiyle herkesin ailesinde, çevresinde ki diyabet hastalarının sağlığı için bu özel üretim yiyeceklerimizi bulmakta zorlanan herkesin bizi takip etmesini ve sitemizi ziyaret etmesini tavsiye ediyoruz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.