Gıda Terörü

Şekersiz çikolata,  stevialı çikolata yalanları ve gerçekler...

Diyabetix %100 Stevialı çikolata, şekersiz çikolatadır. Bir diğer adıyla da diyabetik çikolata. Oğlu şeker hastası olarak doğan bir babanın büyük bir azim ile bulduğu formüller, yaptığı çalışmalarla buraya kadar gelmiştir ve Türkiye'de tektir. Çikolataları oğlu için daha önce Belçika'dan getirtiyordu ancak içlerinde steviadan başka şeyler de olduğunu farketti. 

 

Her gün raflarda da sıkça rastladığımız çikolata firmaları Stevia içeren çikolatalar üretiyor. İçinde Stevia bulunduğu için sağlıklı olduğu iddia edilen çikolatalar. Peki içindekiler kısmına ne kadar önem veriyoruz? İçindekiler kısmına baktığınızda bir sürü kimyasal , koruyucu ve renklendiricilere şahit olursunuz. 

 

Türkiye'de her yıl bir çok sağlıklı beslenmek isteyen veya Diyabet hastası olan insan ambalajın önünde yazan Stevia yazısına aldanıp bakmadan alıyor ve farkında olmadan kandırılıyor, sağlığı tehlikeye giriyor.  İnsanların sağlığını riske atan bu satış taktiğine dur demek, insanları bilinçlendirmek için Diyabetix harekete geçiyor, sağlıklı yaşamak isteyen herkesin elinden tutuyor. Siz de gıda terörüne dur diyin, bilinçlenin, bilinçlendirin. 

 

 Stevialı çikolatalar var, ama icinde SADECE Stevia olan bir tek Diyabetix Çikolatadır ve bir ilke imza atan Türk firması olarak da büyük gurur duyuyoruz. Diyabetik Beyoğlu Çikolata, diyabetik madlen çikolata ve tablet çikolata seçenekleri ile kendimizi günbegün geliştirerek çıktığımız bu yola devam ediyoruz. 

 

Her anne baba çocuğunun sağlıklı beslenmesini ister. Ve bir babanın oğlu için başlattığı bu yolda sizin, sevdiklerinizin ve gözünüz gibi baktığınız çocuklarınızın gönül rahatlığı ile yiyebilmesi için ürettiği çikolatalar aile sevgisi içerir. Keyifle ve afiyetle yemeniz dileği ile.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.