Franchise - Neden Bayimiz Olmalısınız?

DİYABETİX olarak WELNESS sektöründe ilklere imza atacak farklı proje ile toplumun karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz. BİLİNÇLİ SAĞLIK HAREKETİ olarak adlandırdığımız bu projemizi ülkenin sektördeki en büyük SOSYAL GİRİŞİM AĞI'na dönüştürmeyi planlıyoruz. Bu kapsamda birkaç ayaktan oluşan bir çalışma yapacağız.

1-) Her sosyal girişim ağı kâr elde etmelidir ki SÜRDÜRÜLEBİLİR hale gelsin. Bu hareketimizin ilk ayağı. Hal böyleyken itici gücümüz ve nakit akışımız DİYABETİX tarafından sağlanacaktır. Bu kapsamda geliştirdiğimiz tamamen bitkisel ve doğal ürünlerden elde ettiğimiz ürünlerin imalatı, müşteriye ulaşacak mecraların oluşturulması, yeni ürün geliştirme, piyasa analizi, demografik bölge analizi, web sitesi ve sosyal medya takibi, fiyatlandırma bilgileri, politikalar, yöntemler, iş planları ve stratejileri, teknik prosesler, finansal işler, yenilikler, yazışmalar, yöntemler, geliştirme ve patentler, fikri hakları, ticari markalar, işletme bilgileri veya tüm geliştirme çalışmaları, ticari, finansal veya teknik bilgiler tarafımızdan sağlanarak sizlere tebliğ edilecektir.

2-) Toplumun DOĞAL GIDA üretimini bizzat kendi imkanları ile kendi yaşam alanlarında yetiştirdikleri bitkilerden veya çevrelerinden temin edebilecekleri kimyasaldan arınmış hammadeler ile kendi ürünlerini üretmelerini sağlayacak hareketimizin 2. ayağı olacak. Biz buna KENTSEL BAHÇE TARIMI diyoruz. Mümkün olabilecek OPTİMUM seviyede kendi ürününü kendi yetiştiren, kendi tükettiğini analiz edebilen ve envanter ettiği verileri anlamlandırabilen bireyler ortaya çıkarmak niyetindeyiz. Sosyal yaşam kısıtları bu imkanı sağlamayan ya da bu fikre harcayacak vakti ya da enerjisi olmayan bireyler için ise biz zaten üretiyor ve sizlerin kanalıyla tanzim ve teşhirini sağlıyor olacağız.

3-) Projemizin 3. ayağını ise BEDEN EĞİTİMİ oluşturuyor. Eğitim sistemimizin bize iyi niyetle katmaya çalıştığı ama asla bu hususta bilinç sağlayamadığı bir kavram. Herkesin bünyesi ve bedeninin talepleri ve o bedeni forma sokacak diyet performansı farklılık içermektedir. Bedeninizin sesini dinlemeyi öğrenecek ve neyi ne kadar tüketeceğinize doktorunuzun, ailenizin ya da arkadaşlarınızın tavsiyelerinin değil bizzat kendinizin karar vereceğiniz donanıma ulaşmak maksadıyla YOL ve YÖNTEM öğreteceğimiz ulusal ve uluslararası SPOR müsabakaları ile ilgili de aksiyonlar alacağız. Şimdilik projemizin son ayağının ayrıntılarını paylaşmayalım. Fakat çok yakında her yerde DİYABETİX logolu araçlar ve DİYABETİX logolu formalar ile çocuklarımızı SPOR yaparken görebileceğinizi şimdiden müjdeleyelim.

4-) Hiç bir tecrübe gerektirmeyen, ürünlerin tamamen hazır halde bayimize teslim edildiği, usta maliyetleri olmadan, çok düşük giderlerle maksimum kar elde edilebilecek, extra bir elemana ihtiyaç duymadan, sosyal medya ve kampanyalarla desteklenen mükemmel pazarlama planı olan, düşük maliyetli bayilik sistemi,

 • Pazarındaki büyüme potansiyeli
 • Pazarın sürekliliği ve gelişebilir olması
 • Yatırımın, kısa vadelerde dönüşünün sağlanabilmesi
 • Taze, kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve çok çeşitli ürün seçenekleri
 • Kaliteli hizmet ve servis
 • Yüksek temizlik ve hijyen standardı
 • Keyifli tüketim alanları
 • Eğitim desteği
 • Tanıtım gücü
 • Bilgi Tecrübe
 • Güçlü dağıtım ağı 

Bu vizyona sahip satış noktaları ile devam etme zorunluluğu ve şirketimizin düzenleyeceği GELENEKSEL BAYİ TOPLANTILARI ile ilgili organizasyonlarda planlı davranabilmek adına her lokasyonda, her işletmeye ürünlerimizin satış yetkisini vermeyi düşünmüyoruz. Kendisi ve çalışanlarının eğitim ve toplantılarımızı düzenli takip edebileceğini düşündüğümüz  işletmelere bulundukları bölgede fark yaratacak ürünlerimiz ile katma değer yaratmayı düşünüyoruz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.